Nepoučitelná!

20. června 2011 v 20:05 | Cassie |  Moi
Tak jsem zpět..
Od nového roku jsem prožívala KRÁSNÉ, euforické, šťastné období..:)
Celé dny jsem se nezastavila, domů jsem se většinou chodila jen vyspat, podruhé jsem se zamilovala (pořád do toho samého:), cvičení mě neopustilo, udělala jsem řidičák, otevřelo si mi spooustu dalších možností:))

Zkrátka se mi opět splnilo pár dalších mých dílčích snů♥

Jedla jsem na vaše poměry opravdu HODNĚ, ale aspoň pořád celkem zdravě:) Váha mi lítala od 56kg do 59kg, podle toho, jestli jsem se zrovna hlídala nebo ne. Bulimii už jsem dá se říci zcela překonala (když pominu excesy spočitatelné na prstech jedné ruky), na chvíli jsem se od jídla zcela odpoutala, ale už dýl se mě opět zmocňuje potřeba se dát znovu do mé formy. Přiznávám, je to blížícím se létem. Nejsem tlustá, to ne, avšak ''něco'' na mě prostě je. Prsa, zadek, trochu bříško - to, co se okolí líbí, ale já se s tím snad nikdy nedokážu smířit. Mám nálady, kdy jsem za tyto tvary vděčná, jenže trvá to jen do doby, kdy zjistím, že už neobleču kalhoty z minulého léta nebo když se stydím odhalit své břicho. Takže cíl je jasný, mírně ubrat na jídle, zůstat u sportu a získat zpět své ploché břícho!

Upřímně, tyto vlastní starosti jsou mi směšné, ani moc nechápu, proč se tím zase zaobírám, ale chci mít prostě vše dokonalé:)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama